2 599 Kč –1 % 2 555 Kč
Nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Small Railroad Empires je desková hra pro 2-4 hráče, ve které hráči staví železniční tratě, posílají vlaky se zbožím z průmyslových odvětví do měst a plní úkoly, aby získali prestiž! Během svého tahu hráči postaví své tratě tak, že na modulární desku umístí 2 vlaky. Při stavbě tratí musí hráči zaplatit náklady ve zlatě za různé terény, kterými trať prochází. Jakmile trať spojí průmysl, který vyrábí zboží, s městem, které toto určité zboží poptává, může hráč vyslat vlak, aby dokončil dodávku a získal zlato v závislosti na délce trati.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Small Railroad Empires je desková hra pro 2-4 hráče, ve které hráči staví železniční tratě, posílají vlaky se zbožím z průmyslových odvětví do měst a plní úkoly, aby získali prestiž!

Během svého tahu hráči postaví své tratě tak, že na modulární desku umístí 2 vlaky. Při stavbě tratí musí hráči zaplatit náklady ve zlatě za různé terény, kterými trať prochází. Jakmile trať spojí průmysl, který vyrábí zboží, s městem, které toto určité zboží poptává, může hráč vyslat vlak, aby dokončil dodávku a získal zlato v závislosti na délce trati.

Hráči budou také závodit o splnění úspěchů, jako např: "Buď první, kdo uskuteční 4 dodávky" nebo "Buď první, kdo postaví 3 tunely", za které získají další prestiž.

Nakonec, když všem hráčům dojdou koleje, které mohou položit, hra končí. Hráči si spočítají konečné body prestiže, které mají z dosažených úspěchů, a hráč s největším počtem bodů prestiže se stává vítězem!